ELib - централізована система управління процесами бібліотеки і взаємодії з читачами.

Бібліотечний сервіс №1 в Україні!

Високотехнологічний і унікальний у своєму роді продукт, який реалізований за допомогою найсучасніших технологій, в усіх відношеннях.

ПРО ПРОДУКТ:

 Elib – це справжня інновація в бібліотечній сфері! Саме завдяки унікальним можливостям сервісу бібліотека вже зараз отримує важливі оновлення і можливості перестрибнути одразу майже кілька десятиліть, з минулого сторіччя у майбутнє, яке вже поряд з нами!

Сервіс являє собою єдиний каталогізатор, базу по всіх бібліотеках і користувачах, підключених до системи, та дозволяє об’єднати не тільки бібліотеки, а і школи, інститути, бібліотеки закритого і відкритого типу – міста, області або цілої країни!

Разом з цим, ELib – це ще і  потужний вклад в збереження навколишнього середовища, тому що вже зараз ми перевели максимально можливу кількість документообігу в електронний формат, замість паперового. Тому ELib це ще і кінець єри паперового документообігу і початок саме сучасного і цифрового саме в бібліотечній сфері!

Завдяки вже існуючим можливостям сервісу можна не тільки покращити роботу бібліотекаря і взаємодії з читачами, а й надати нові послуги і найголовніше - оптимізувати всю бібліотечну систему згідно з сучасними вимогами. Завдяки цій системі можна контролювати всю діяльність бібліотек практично за будь-якими критеріями!

Повністю контролювати і оптимізовувати фінансові витрати на утримання бібліотек і персоналу;

Розрахувати кількість необхідних для повноцінної роботи відділень і їх рентабельність;

Контролювати і регулювати необхідну кількість працівників, а також мати повний контроль за іх діяльністю;

Повний контроль над книжковим фондом і закупівлі нових книжок, та багато іншого.

 Ще ніколи праця бібліотекаря не була такою легкою і цікавою як зараз, тому що система зроблена з урахуванням всіх вимог і побажань з обох сторін, як читача, так і бібліотекаря!

Система має унікальні можливості як для бібліотек, так і для читачів:

І це ще далеко не все, що наразі вже є в системі!

ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

favicon

Elib –  це високотехнологічний і унікальний у своєму роді продукт, який реалізований за допомогою найсучасніших технологій, в усіх відношеннях, тому має в собі вже зараз багато технічних новинок сучасності:

Сервіс побудований за принципом технології SaaS – software as a service — тобто програмне забезпечення, як послуга, тому, навіть зараз, це не кінцевий варіант продукту. Завдяки такому підходу продукт живий, постійно розвивається і оновлюється. Завдяки потужній і постійній технічній підтримці, постійно додається новий функціонал, згідно з існуючими потребами і перспективами на найближче майбутнє.

Сервіс побудований на базі хмарних технологій.
Всі обчислювальні процеси відбуваються на серверах, тому ніяких особливих вимог до клієнтського обладнання немає. Також завдяки цьому вся інформація постійно синхронізується, будь-які дії і зміни відбуваються в режимі реального часу, тому інформація завжди актуальна для кожного учасника процесу, при доступі з будь-якого пристрою.
Безпека зберігання персональних даних реалізована на найвищому рівні.
Безпека забезпечена як на стороні сховища даних, так і на рівні протоколу передачі даних. Криптографічні алгоритми і максимальне шифрування робить систему повністю захищеною, від будь-якого роду втручань. Завдяки використанню асинхронних, тимчасових ключів з двоетапним підтвердженням достовірності даних.

Вся інформація зберігається в зашифрованому вигляді

і виключає будь-яку можливість несанкціонованого доступу до неї.

Пошуковий двигун з морфологічним пошуком

дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію за будь-якими критеріями;

Логіка взаємодії в системі

побудована на ролях, тому кожен учасник має доступ тільки до тієї інформації, яка доступна йому виходячи з його статусу.

Завдяки вбудованому штучному інтелекту

вдалося не тільки спростити багато дій, але й оптимізувати процеси та обробку даних;

Всі дані зберігаються в хмарі

і це виключає можливість втрати інформації внаслідок несправності клієнтського обладнання.

Це єдина база даних,

доступ до якої можливий з будь-якого місця і з будь-якого пристрою але згідно зі своїм статусом;

Єдиний формат зберігання даних

це не тільки цілком безпечна можливість інтегрування до інших сервісів, якщо є така потреба але і можливість роботи з даними за будь-якими критеріями.

ЩО ВЖЕ Є В СИСТЕМІ:

Завдяки створенню необхідної і сучасної архітектури системи, технічний функціонал продукту вдалося збільшити і оптимізувати згідно з усіма існуючими вимогами. Тож трішки про те, що вже наразі реалізовано:

МОЖЛИВОСТІ КОРИСТУВАЧІВ:

Читач:

Система побудована на базі єдиного читацького квитка .Тож тепер читач має особистий читацький квиток з унікальним ідентифікатором - qr-кодом, який дійсний по всіх бібліотеках, підключених до системи, або в групі бібліотек, за попередньою домовленістю;

Читач може ідентифікуватись і обслуговуватись в бібліотеці або за допомогою фізичного носія, а саме читацького квитка або віртуально, за допомогою мобільного додатку;

За допомогою мобільного додатку або браузера читач має доступ до свого особистого кабінету, де може здійснювати наступні дії:

Бібліотекар:

Бібліотекар має доступ до всієї необхідної інформації в системі. Є всі необхідні інструменти і можливості для повноцінної роботи з книжковим фондом та обслуговуванням читача.

Повний контроль за усіма відділами бібліотеки: Каталог книг, Періодичні видання, Читальний зал, Інтернет центр, Заходи, Статистика;

ЯК ТЕПЕР ВІДБУВАЄТЬСЯ ВЗАЄМОДІЯ З ЧИТАЧЕМ?

Первинна реєстрація читача відбуватиметься в бібліотеці.

Бібліотекар заповнює для кожного читача електронну картку, з необхідними даними і після закінчення процедури видає читачеві його персональний читацький квиток з унікальним QR-кодом. Цей же QR-код дублюється в електронному вигляді в особистому кабінеті читача, для зручності роботи в бібліотеці. Відразу після цього, для читача, вже є можливість входу в свій особистий кабінет з мобільного телефону або браузера. Ідентифікація читача в мобільному додатку або в браузері може відбуватися кількома способами:

Після авторизації читач має доступ до свого особистого кабінету, де і виробляються все подальші дії.
Після отримання читацького квитка читач в бібліотеці може бути ідентифікований та обслужений двома способами:

Тож для отримання послуг в бібліотеці читач тепер має вибір – носити з собою читацький квиток постійно або користуватися бібліотекою за допомогою мобільного додатку. ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИДАЧА КНИГИ ЗАРАЗ?

В порівнянні з минулим, це дійсно як справжня магія.

Читач ідентифікується в бібліотеці за допомогою читацького квитка або мобільного додатку;

1 - крок
Виконано 33%
2 - крок
Виконано 66%

Бібліотекар одразу ж сканує або додає читачеві за номером або назвою обрану книгу;

Натискає кнопку «Видати книгу». Все 🙂
3 - крок
Виконано 100%

В момент видачі книги, вся необхідна інформація автоматично записалася в реальному часі по всіх реєстрах системи.

ЯК ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО СИСТЕМИ?

Користування системою можливе не тільки для державних бібліотек, але і для шкіл, інститутів, університетів і інших навчальних закладів. При цьому заклад, який підключається до системи, може бути як відкритим, так і закритим, тобто надавати свої послуги лише певній групі своїх читачів.

Для того щоб певні бібліотеки могли б повноцінно працювати в системі і стати ії частиною, треба зробити лише кілька дій:

Спочатку бібліотеки певного регіону підключаються до системи. Для бібліотек формується індивідуальна група з необхідними взаємозв’яками і правами доступу;

Формується реестр читацьких квитків і прив’язка читачив до бібліотек;

Ідентифікатор читача - унікальний qr-код, який є в читацькому квитку і мобільному додатку;

До групи додаються працівники з індивідуальними правами доступу;

Подальша робота з сервісом відбувається через мобільний додаток або звичайний веб браузер як з боку читача, так і бібліотеки;

 Після підключення бібліотек до системи і необхідних налаштувань, одразу ж відбуваються повноцінна робота бібліотеки як з особистим книжковим фондом, так і з читачем.

Якщо вас зацікавив наш продукт, ви можете замовити у нас доступ до демо версії сервісу. Для цього необхідно заповнити просту анкету і надіслати нам свій запит або зателефонувати нам.

Якщо ви хочете отримати консультацію наших спеціалістів, то вам потрібно лише надіслати нам свій запит:

Стати партнером по поширенню

Також є можливість стати нашим стратегічним партнером з поширення продукту. Для цього треба надіслати нам необхідну, для цього інформацію або ж зателефонувати нам.

SINKAI LLC
Місце реєстрації: Україна
Розташування офісів:
Україна - Київ, Черкаси
Ірландія - Дублін
Зв'язатися з нами:

Terms of Use | Data Privacy Policy
© 2015-2020 Sinkai. All rights Reserved