[ Ми допоможемо вам реалізувати ваші плани ]

Компанія Sinkai є лідером в області розробки і впровадження програмного забезпечення будь-якої ступені складності на протязі вже багатьох років. За свій тривалий і успішний досвід роботи, нам вдалося розробити і впровадити досить багато різноманітних програмних продуктів в самих різних напрямках.

 

По суті, нам вдалося щось неможливе – ми змогли повноцінно допомогти не тільки величезній кількості людей, але і компаніям різного калібру, втілити їх ідеї в реальні програмні продукти. Саме наші продукти стали готовими і повністю робочими прибутковими бізнесами в самих різних нішах, які й зараз приносять своїм власникам гарний і зростаючий з кожним днем прибуток, а також репутацію.

У сфері програмування основний склад нашої команди почав свою роботу ще в 2001 році і вже набагато пізніше була заснована компанія Sinkai. За цей час нами було успішно реалізовано більше 250 проектів різного ступеня складності. Згодом ми змогли значно розширити власні можливості по всім іншим необхідним нам напрямкам, тому зараз Sinkai – це міжнародна компанія зі штатом постійних фахівців і кількома офісами, розташованих як в Україні, так і за кордоном.

В яких напрямках ми працюємо:

До нас можна і потрібно звертатися

з будь-якими ідеями і не важливо наскільки вони здаються не можливими або не реальними - адже ми любимо складні і глобальні проекти! Ми любимо допомагати, але робимо це якісно і надійно, тому із задоволенням беремося за цікаві і нові проекти.

Ми любимо коли наші клієнти задоволені

результатами співпраці з нами, тому намагаємося завжди пропонувати тільки найкраще! У нашому арсеналі є можливість реалізації як комплексних, так і індивідуальних програмних рішень в повному циклі виробництва - від ідеї, до готового продукту, а також подальшого його впровадження.

Ми завжди дбаємо про своїх клієнтів,

тому надаємо повну технічну підтримку і при необхідності беремо на обслуговування продукт / сервіс на постійній основі. Розробляємо і впроваджуємо стратегію подальшого розвитку продукту / сервісу, працюємо над наступними оновленнями і розширенням функціоналу продукту.

Ми намагаємося робити все необхідне

в контексті кожної конкретної задачі - якісно, надійно і своєчасно. Надаємо всім своїм клієнтам повну гарантію на всі виконані нами роботи і офіційне співробітництво - працювати з нами безпечно, вигідно і комфортно!

Є питання?

Напишіть нам і наші фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію

  SINKAI LLC
  Місце реєстрації: Україна
  Розташування офісів:
  Україна - Київ, Черкаси
  Ірландія - Дублін
  Зв'язатися з нами:

  Terms of Use | Data Privacy Policy
  © 2015-2020 Sinkai. All rights Reserved