[ Ми надамо вам комплекс послуг
для реалізації ваших проектів ]

Проектування і створення корпоративних сервісів.

 Комплексне програмне рішення для вашого бізнесу включає в себе максимально повну стратегію для охоплення всіх можливих напрямків в в цікавому для вас сегменті ринку.

Проектування і створення сайтів.

 Виготовлення сайтів будь-якої ступені складності і тематики. Самопісний і повністю індивідуальний варіант або ж створення сайту на базі вже готових прораммних рішень.

Проектування і створення мобільних додатків.

Створення та впровадження мобільних додатків під IOS та Android. Розробка і створення інтерфейсів UI / UX, встановлення та налаштування серверів, конфігурація і створення API протоколу.

Відеовиробництво

Повний цикл створення відео матеріалів будь-якої складності і тематики, від ідеї до готового продукту. Зйомка, комп’ютерна анімація, корпоративні та рекламні відео, презентація або відео огляди.

Аудит / консультування / аналіз ризиків

Повний аудит вже існуючого програмного забезпечення будь-якої ступені складності за цілою низкою критеріїв. Перевірка програмного коду на наявність вразливостей. Консультації, виявлення і усунення проблемних ділянок коду.

Робота з базами даних

 Створення нових і робота з вже існуючими базами даних. Розробка, налагодження та модифікація з такими базами даних, як MySQL / NoSQL / PostgreSQL.

подайте заявку на безкоштовну консультацію

і наші фахівці зв'яжуться з вами

SINKAI LLC
Місце реєстрації: Україна
Розташування офісів:
Україна - Київ, Черкаси
Ірландія - Дублін
Зв'язатися з нами:

Terms of Use | Data Privacy Policy
© 2015-2020 Sinkai. All rights Reserved