[ Ми любимо глобальні і складні проекти ]

ELib

Elib – це перша в Україні хмарна система обліку та управління бібліотечними процесами, а також реєстром читачів, з величезним функціоналом і постійно зростаючими можливостями. Сервіс унікальний і надає масу нових функцій і зручностей як бібліотекарям, так і читачам. Окрім наявності всіх необхідних інструментів і функцій, система дозволяє об’єднати воєдино всі існуючі в країні бібліотеки, використовуючи при цьому єдиний стандарт даних.

WebZvit

Webzvit – це продукт номер один в своєму сегменті, хмарна система ведення бухгалтерського обліку та електронного документообігу, необхідна для успішної роботи малого і середнього бізнесу. Сервіс доступний з будь-якого місця і надає масу можливостей підприємцям і юридичним особам для ведення торгівлі, послуг, кадрів і здачу електронної звітності в контролюючі державні органи.

MyStat

MyStat – це унікальний і багатофункціональний продукт статистики та аналітики відвідувань сайту, доступний для використання у вигляді розширення / плагіна з найпопулярнішими CMS. Продукт має масу корисних функцій, необхідних кожному власнику сайту, доступний на різних мовах і вже багато років успішно використовується великою кількістю web-майстрів не тільки в нашій країні, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

SINKAI LLC
Місце реєстрації: Україна
Розташування офісів:
Україна - Київ, Черкаси
Ірландія - Дублін
Зв'язатися з нами:

Terms of Use | Data Privacy Policy
© 2015-2020 Sinkai. All rights Reserved